zapraszamy do naszego klubu

O nas

Witamy w Klubie Maluszka „Łączka Bączka”,
świecie gdzie potrzeby Twojego Dziecka są na pierwszym miejscu !

Klub Maluszka „Łączka Bączka”

mieści się w urokliwym miejscu, w spokojnej, cichej, dobrze skomunikowanej z cenrum miasta i dzielnicami ościennymi, dzielnicy Bukowo.

Cennik kontakt

W naszym klubie Państwa Dziecko znajdujące się pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry ma idealne warunki do rozwoju. Oferujemy ciepłą i profesjonalną opiekę wykwalifikowanych opiekunek, dokładamy wszelkich starań, by Państwa Maluszki czuły u nas przyjazną, rodzinną atmosferę, a poprzez liczne zajęcia w formie zabawy rozwijały nie tylko swoje zdolności, ale również stymulowały swój rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny.

Podstawową formą pracy z dziećmi jest zabawa, w której szczególną uwagę zwracamy na rozwijanie zainteresowań i wielokierunkowe pobudzanie rozwoju oraz podmiotowe i przyjacielskie traktowanie dzieci.Wiemy, jak ważna dla każdego Rodzica jest właściwa opieka nad jego Maleństwem. Naszą przewagą nad publicznymi placówkami jest domowa atmosfera. Staramy się, aby dla naszych milusińskich „Łączka Bączka” była drugim domem, gdzie czas rozłąki z rodzicami szybko upłynie na zabawach z rówieśnikami.