mail: info@onlinemoney.pl

Dwanaście sposobów na zarabianie w internecie.

Powrót do: Blog

Posted by: on 23 września 2019 in Copywriting, Freelance, Płatne ankiety, Programy afiliacyjne, Proste czynność online


Sharing is caring!

Mam dla Ciebie trochę pomysłów na pracę prosto z Twojego domu, bez konieczności wychodzenia do biura.

  1. Reklamy Facebook ads, google ads.

Możesz zatrudnić się w agencji reklamowej i być podwykonawcą, który będzie wykonywał zlecenia jako freelancer dla innych firm.
Jeśli nie wiesz jak to robić, to śledź dalej tego bloga, bo będzie na ten temat więcej w kolejnych wpisach.

2. Wirtualny asystent.

Jest sporo takich ofert pracy na fiverr.com, upwork.com, gdzie zleceniodawcy zatrudniają asystentów do bardzo prostych czynności.
Prowadzenie social mediów, wrzucanie treści na blogi/strony informacyjne, odbieranie maili etc.
Sam zatrudniam wirtualnych asystentów do moich przedsięwzięć.

3. Uruchom swojego własne bloga.

Nie musisz pisać na tematy ekonomiczne/finansowe, gdzie jest największy zysk. Wystarczy, że zaczniesz pisać na temat swojego hobby, jakie by ono nie było i to zgromadzi czytelników.
W końcu będziesz mógł zacząć monetyzować ruch na blogu przez reklamy lub afiliacje, o której pisałem wcześniej na blogu.

4.Ankiety online.

Nie zarobisz na tym wiele, ale jest ich sporo w internecie i jest to bardzo prosty sposób na pieniądze.
Jeśli przejrzysz tego bloga od początku to znajdziesz naprawdę sporo stron z ankietami. Jeśli zbierzesz to do kupy to 100-200$ miesięcznie możesz na tym zarobić dodatkowo małym kosztem.

5. Dropshiping.

Możesz uruchomić sklep internetowy, w którym będziesz zamieszczał produkty z Chin. Towarów, które będziesz sprzedawać nie musisz nawet dotykać, wystarczy, że wyślesz zapotrzebowanie i chińska fabryka wyślę produkt do Twojego klienta.
Jest sporo informacji w internecie jak to robić i znajdziesz je za darmo.

6. Amazon worker.

Amazon zatrudnia b. wielu ludzi, którzy pracują dla nich zdalnie i wykonują proste czynności. Wystarczy się zarejestrować na ich stronie i przygotować do wykonywania zleceń, które proponują.

7. Chatbot support

Jeśli spotkałeś się na stronie z chatbotem to bardzo często zwykły pracownik, który siedzi przy komputerze, często w innym kraju i odpowiada na Twoje pytanie. W ten sposób możesz zarobić 15-20$ za godzinę czyli jakieś 60-80zł/h. Całkiem przyzwoita stawka za zwykłe odpisywanie na czacie.

8.Proof reader

Bardzo prosta praca, która polega na czytaniu cudzych tekstów i oceniania ich jakości. Czytasz, informujesz co jest nie tak i co trzeba poprawić. Po wszystkim dostajesz zapłatę za rzetelną krytykę.

9. Blog reasercher

Właściciel bloga zleca Ci szukanie tematów w internecie, o których można pisać na blogu i, które są w tej chwili na czasie.
Prosta sprawa, szukasz w google i przekazujesz swojemu pracodawcy, który po prostu nie ma na to czasu.

10. Amazon Affiliate

Promujesz produkty amazona poprzez social media, youtube albo google/fb ads. Niestety musisz mieć własną stronę internetową, żeby wejść z amazonem w współpracę, ale jest to jedna z najlepszych metod w tej chwili na zarabianie pieniędzy.
Czasami jeden odpowiedni produkt może przynieść naprawdę spore zyski.

11. Affiliate Marketing

Tak jak w przypadku Amazona, ale tutaj promujesz produkty, z różnych branż. Jeden z najlepszych sposobów na zarabianie i możesz liczyć na zarobki 6-cyfrowe. Tak, takie sumy są jak najbardziej realne przy promowaniu cudzych produktów przy, których nic nie ryzykujesz.

12. Copywriting

Jest w tym mnóstwo pracy, ale nie jest to dla kogoś kto chce się dopiero tego nauczyć. Jeśli już to potrafisz i czujesz się w tym dobrze to jest to świetny sposób na zarobienie pieniędzy albo nawet stałą pracę. Zdecydowanie nie polecam, jeśli ma to być zajęcie do, którego chcesz się dopiero przygotować.

Dzisiaj „tylko” dwanaście pomysłów na zarabianie pieniędzy przez internet, ale wkrótce pojawią się nowe.

Money

shares