mail: info@onlinemoney.pl

Kilka stron na, który na pewno zarobisz.

Powrót do: Blog

Posted by: on 21 sierpnia 2019 in Freelance, Programy afiliacyjne, Proste czynność online, Zarabianie na domenach


Sharing is caring!

Dzisiaj kilka stron przyjaznych dla początkujących użytkowników.

Pierwszą stroną jest PeerFly.com

Strona jest poświęcona tzw. CPA czyli Cost Per Action. Strona ta płaci za promowanie innych witryn internetowych i portali. Np. fiverr, strona, która jest poświęcona freelancerom. Wystarczy, że ktoś kliknie na Twój link, który promujesz i Ty dostaniesz za to prowizje. Świetny sposób na zarobienie pieniędzy, jeśli posiadasz jakiś followersów na mediach społecznościowych. Jeśli taki post pójdzie marketingiem wirusowym do większej grupy użytkowników to możesz faktycznie sporo zarobić.

Kolejna witryna to duda.co (co, nie com, com bez „m”)

Portal, który sprawdza czy strony internetowe są mobile friendly i umożliwia Ci bez znajomości programowania wprowadzenie responsywności. Nawet, jeżeli nie posiadasz doświadczenia to w łatwy sposób dzięki tej stronie możesz zmodernizować cudzą stronę internetową tak, aby można było ją swobodnie wyświetlać na urządzeniach mobilnych.
W ten sposób możesz sprawdzić, który biznes w Twojej okolicy ma kiepsko wyglądającą mobilną wersje strony lub nie ma jej w ogóle i zaproponować rozwiązanie problemu za opłatą.

Canva.com

Strona internetową, która pozwala Ci tworzyć proste grafiki nawet, jeśli nie posiadasz doświadczenia w tej dziedzinie.
W prosty sposób możesz wykorzystać zdjęcia lub gotowe templatki i stworzyć ciekawą grafikę dla biznesów, które chętnie Ci za to zapłacą. Możesz potem sprzedawać takie usługi na allegro, upwork lub fiverr za 10$. Nie jest to wiele, ale przy takiej cenie możesz sprzedać sporo takich usług bez dużego wkładu i ciężkiej pracy z Twojej strony.

flippa.com

Flippa to strona na, której możesz sprzedawać wszelkiego rodzaju produkty elektroniczne. Możesz sprzedawać domeny, strony internetowe. Możesz też kupować strony internetowe, potem jest „odrestaurować” czy inny sposób zmodernizować i sprzedaż, jeśli mają dużą ilość wyświetleń i zarobić znacznie więcej. Pomyśl o tej stronie jak o domu aukcyjnym, gdzie możesz sprzedawać i kupować produkty, które potem mogą zyskać na wartości.

auctions.godaddy.com

Strona na, której możesz kupować domeny, które ktoś utracił z różnych powodów. Ktoś nie opłacił domeny lub po prostu z niej zrezygnował, a ma ona swoją wartość. W ten sposób możesz kupować za 10$ domeny, które sprzedasz na flippa.com za znacznie większe pieniądze. Sporo osób przesiaduje na tej stronie po to, żeby znaleźć ciekawe okazje i sprzedać je na flippie po znacznie wyższej cenie.
Jest to prosty sposób, żeby zarabiać średnio 100$ dziennie.

Teraz moja prośba do Ciebie, podziel się z kimś tym contentem, który Tworzę dla Ciebie za darmo, bo to będzie najlepszy sposób, żeby mi pomóc rozwijać tego bloga. Kliknij, którą z ikonek social media, aby podzielić się tą treścią ze znajomymi. W ten sposób bardzo mi pomożesz.

KUPON NA 10$ DLA PROGRAMU, KTÓRY PŁACI ZA TESTOWANIE APLIKACJI MOBILNYCH.

Money

shares