mail: info@onlinemoney.pl

Zarabiaj na darmowych produktach.

Powrót do: Blog

Posted by: on 29 sierpnia 2019 in Programy afiliacyjne, Proste czynność online


Sharing is caring!

W jaki sposób możesz zarobić wysyłając wiadomości na FaceBooku, Twietterze albo Quora.com ?

Dzisiaj postaram Ci się naświetlić tematykę tego utworu na podstawie strony, która się nazywa www.maxbounty.com
Jest to strona afiliacyjna na, której możesz tak jak na clickbank znaleźć produkty, które polecasz innym i za to dostajesz prowizje.

W zakładce search campaigns zaznacz, tylko promowanie przez social media.
Zaznacz kraj jako USA, bo to stamtąd głównie pochodzi ruch na ofertach, które znajdziesz na tego typu stronach i to amerykanie kupują najwięcej przez internet.

Ustaw CPA Rate tak, aby od góry były wypisane produkty, które mają najniższą prowizje za sprzedaż. To jest istotne, dlatego, że wśród nich będą produkty, które można pobrać za darmo i w ten sposób najłatwiej Ci będzie je sprzedać.

Freebies to produkty, które firmy wysyłają tylko po to, żeby zdobyć namiar do potencjalnego klienta i dopchną sprzedaż kolejnymi za , które będzie trzeba zapłacić.

Wybierz produkt (osobiście proponuje Amazon free giftcards, bo to chcą wszyscy dostać ;p) i znajdź na facebooku albo quora.com
grupę lub temat związany z Amazon. Znajdź dyskusje, gdzie będziesz mógł odpowiadać na wpisy innych osób zwykłem „hey check this out + Twój link afiliacyjny”. Wygląda to trochę na spamowanie i pewnie zauważyłeś nie jeden taki wpis, ale wszyscy to robią, bo to po prostu działa, kiedy nie masz pieniędzy na google ads albo fb ads.
Zacznij odpowiadać w ten sposób innym (wtedy dostaną powiadomienie i faktycznie mogą kliknąć na ten link) i czekaj na efekty. Daj sobie 30 min dziennie i po kilku dniach/tygodniach powinieneś zauważyć, że wpada Ci dziennie prowizja 10$, potem 20$ i realnym jest, że dojdziesz do 50$ dziennie.
Z czasem te wpisy będą się kumulować i będziesz miał co raz to większy zasięg. Druga sprawa, że darmowe produkty często idą w zasięg wirusowy, czyli są przesyłane różnym znajomym przez osoby, które na nie trafiły, a darmowe karty na zakupy rozchodzą się bardzo dobrze.

Kolejnym portalem, który jest jednym z największych źródeł ruchu to quora.com i tam Ci proponuje się udać. Ten portal przegląda masa ludzi, którzy szukają odpowiedzi na różne pytania. Wystarczy, że będziesz szukać przez google haseł amazon na stronie quora.

Twitter to najłatwiejsza opcja, bo ludzie sami tweetują pytania jak dostać darmowe giftcardy na amazon. Wystarczy, że im odpowiedz i pewnie będziesz miał po wszystkim followersów, którzy będą bacznie sprawdzać Twoje wpisy czy nie dostaną tam znów czegoś darmowego.

Jak sam widzisz jest to prosta metoda na zarabianie i to Ci polecam na początek. Wiem, że na początku chcesz zarobić bez konieczności wkładania w to swoich pieniędzy i doskonale to rozumiem. Właśnie, dlatego powstał ten blog, żebyś znalazł na nim mnóstwo sposobów na zgromadzenie gotówki na późniejsze korzystanie z google ads lub fb ads, które działają rewelacyjnie i dają bardzo duży zwrot z inwestycji, jeśli robisz to dobrze.

KUPON NA 10$ DLA PROGRAMU, KTÓRY PŁACI ZA TESTOWANIE APLIKACJI MOBILNYCH.

Money

shares