mail: info@onlinemoney.pl

Zarabiaj na słuchaniu muzyki

Powrót do: Blog

Posted by: on 13 sierpnia 2019 in Proste czynność online


Sharing is caring!

Zarabiaj na słuchaniu muzyki, tak brzmi dzisiejszy wpis, bo o tym właśnie dzisiaj Ci opowiem.

Strona, z której będziesz korzystać to www.musicxray.com

Sprawa jest prosta, słuchsz muzyki przez conajmniej 30 sekund i oceniasz utwór. Za godzinę pracy możesz dostać około 6$ czyli 24zł za bardzo przyjemną czynność. Możesz wypłacić pieniądze po zarobieniu 20$ na Twoje konto PayPal.
Rejestracja jest oczywiście bezpłatna, możesz się zalogować też przez SoundCloud lub media społecznościowe.

Kolejna strona, którą chcę Ci przedstawić to https://www.fusioncash.net/. Strona na, której możesz zarabiać na różne sposoby. Oglądanie materiałów video, wypełnianie płatnych ankiet. Nie jest ona związana z muzyką, ale jest to bonus zamiast strony radioloyality, która jest nieaktywna w naszym kraju, ale to jest miłe zastępstwo. Strona podlega pod radioloyalty, ale niestety ich główny projekt jest u nas nie dostępny, dlatego dodatkowo masz ode mnie tę witrynę.

http://www.hitpredictor.com/

Strona, która daje możliwość wysłuchaina kawałka zanim zostanie wysłany do szerszej publiczności. Możesz wysłać swoją opinię do radia lub wytwórni, żeby uświadomić ich jaki gniot Ci podesłali i na pewno nie nada się to na nowy hit radiowy.
Dostajesz punkty za słuchanie i bonusy. Możesz oceniać też artystów czyli całkiem spoko.

Ciekawe opcje na dorobienie w łatwy sposób. Jeśli interesujesz się muzyką i tym co jest w nowościach na całym świecie to gorąco polecam. Ja też mam zamiar z tego skorzystać. Nie polecam, tylko dlatego, ze coś takiego istnieje, ale sam uważam, że to dobry sposób na zarobek.

KUPON NA 10$ DLA PROGRAMU, KTÓRY PŁACI ZA TESTOWANIE APLIKACJI MOBILNYCH.

Money

shares